تحصیل در رشته دیجیتال مارکتینگ در انگلستان

رشته دیجیتال مارکتینگ از جمله رشته های تحصیلی است در طی چند سال اخیر بسیار در بین داوطلبان ادامه تحصیل در خارج پرطرفدار شده است. کشور انگلستان رشته های تحصیلی متنوعی را به دانشجویان ارائه می دهد که رشته دیجیتال مارکتینگ یکی از آن ها است. تحصیل در انگلستان با وجود دانشگاه های برتر در سطح جهان که منجر به دریافت مدارک تحصیلی معتبری می شود، در نهایت برای فرد چشم انداز شغلی ایده آلی را فراهم می کند. باتوجه ‌به این‌که تبلیغات دیجیتال در سال های اخیر بین شرکت ها بسیار باب شده است، استخدام نیرویی که دارای تجربه و دانش تخصصی کافی در این زمینه باشد اهمیت زیادی دارد. در ادامه با بررسی تحصیل در رشته دیجیتال مارکتینگ در انگلستان با ما همراه باشید.

 

آشنایی با رشته دیجیتال مارکتینگ در انگلستان

 

اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگDigital Marketing) ) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد و براساس تعریف ارائه‌شده در هاب اسپات، بازاریابی دیجیتال متشکل از همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل و…) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

 

به زبان ساده تر دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال به هر شکلی از بازاریابی که به صورت آنلاین انجام می‌شود، گفته می‌شود و برای بازاریابی برای مشاغل از کانال‌های دیجیتال مانند موتورهای جستجو، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و سایر وب‌سایت‌ها برای ارتباط با مشتریان فعلی و احتمالی خود استفاده می‌کنند.

 

 

شرایط تحصیل در رشته دیجیتال مارکتینگ در انگلستان

 

دیجیتال مارکتینگ از جمله رشته هایی است که در دنیای امروزه تقاضای زیادی در سراسر دنیا برای آن وجود دارد. در حال حاضر در کشور انگلستان دوره های تخصصی جامعی برای این رشته برگزار می شود و دانشجویان را با مفاهیم مختلف این رشته آشنا کرده و کمک می کند مهارت لازم برای ورود به این حیطه را به دست آورند.

 

 

دانشگاه های متعددی در کشور انگلستان وجود دارند که ممکن است هر کدام شرایط خاصی را برای پذیرش تعیین کنند. برای کسب اطلاعات کامل از شرایط هر موسسه بهتر است پس از انتخاب دانشگاه مد نظر خود به وب سایت دانشگاه مراجعه نمایید تا از به روزترین شرایط و مدارک خواسته شده مطلع شوید. شرایط مورد نیاز برای تحصیل در رشته دیجیتال مارکتینگ در انگلستان عبارتند از:

  • گذراندن دوره A-Level  و یا Fondation برای ورود به دانشگاه
  • داشتن مدرک دیپلم دبیرستان با نمرات و معدل بالا
  • ارائه ریزنمرات تحصیلی مقاطع پیشین تحصیلی
  • ارائه مدرک آیلتس با نمره ۶ به بالا و یا مدرک تافل با نمره ۸۰ به بالا
  • ارائه انگیزه نامه  (SOP)
  • ارائه توصیه نامه ( (LOR

 

هزینه تحصیل در رشته دیجیتال مارکتینگ در انگلستان

 

هزینه های تحصیل در انگلستان شامل هزینه های تحصیلی مانند شهریه دانشگاه و هزینه های زندگی مانند اجاره، خورد و خوراک، حمل و نقل و … می باشد. هزینه شهریه دانشگاه های انگلستان می تواند بر اساس نوع دانشگاه، مقطع تحصیلی و شهر و محل قرارگیری آن بسیار متفاوت باشد.

 

 

ممکن است یکی از دغدغه های اصلی علاقه مندان به تحصیل در انگلستان همین هزینه های تحصیل در انگلستان باشد اما باید گفت که هزینه دریافتی بابت تحصیل در این کشور در مقایسه با سطح خدمات آموزشی بسیار مقرون به صرفه است در ضمن دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند به سرعت وارد بازار کار شده و هزینه های تحصیلی خود را در طول مدت زمان کمی جبران کنند.

 

 

در زمان ادامه تحصیل در انگلستان علاوه بر هزینه دانشگاه، هزینه های زندگی را نیز باید در نظر داشت هزینه هایی از قبیل خورد و خوراک، هزینه خوابگاه یا اجاره آپارتمان، حمل و نقل و … که برای یک دانشجو هزینه ماهانه زندگی در انگلستان بین ۱۰۰۰ الی ۱۴۰۰ پوند می باشد. البته این مبلغ به سبک زندگی فرد نیز بستگی دارد.

 

 

بهترین دانشگاه های رشته دیجیتال مارکتینگ در انگلستان

 

کشور انگلستان همواره در ارائه خدمات آموزشی بسیار پیشرو بوده و از امکانات گسترده ای برای آموزش دانشجویان در دانشگاه های بهره می جوید به همین دلیل دانشگاه های این کشور جز برترین دانشگاه های جهان به شمار می روند. . سیستم آموزشی این دانشگاه بسیار قوی بوده و امکانات و تجهیزات کاملی برای آموزش دانشجویان دارند و مکانی عالی برای تحصیل رشته دیجیتال مارکتینگ به شمار می‌روند. بهترین دانشگاه های انگلستان که دوره های دیجیتال مارکتینگ را ارائه می دهند عبارتند از:

  •   دانشگاه Bath
  •   دانشگاه لندن
  •   دانشگاه دورهام
  •   دانشگاه اکستر

 

 

۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره