رشته دامپزشکی

دامپزشکی در انگلستان

دامپزشکی یکی از رشته‌های پر طرفدار در ایران و سایر کشورهای جهان است. این رشته در کشور انگلستان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و فارغ‌التحصیلان آن از درآمد خوبی بهره‌مند هستند. رشته‌های علوم پزشکی از لحاظ اعتبار مدرک بسیار حائز اهمیت هستند و هرچه مدرک معتبرتر باشد، دامنه ارائه خدمات و مقبولیت شخص گسترده‌تر خواهد شد.

مشاهــده
رشته فلسفه

فلسفه در انگلستان

فلسفه را مادر علوم نامیده‌اند. این رشته به مطالعه مسائل کلی و بنیادی پیرامون موضوعاتی چون هستی،‌ آگاهی، ارزش، خرد، ذهن و زبان می‌پردازد. پیشینه تاریخی علم فلسفه به یونان قدیم باز می‌گردد – چرا که خود جهان به تنهایی از عشق به دانش در یونان، مشتق شده است.

مشاهــده
رشته مهندسی شهرسازی

مهندسی شهرسازی در انگلستان

مهندسی شهرسازی یکی از رشته‌های پر اهمیت و جذاب است که علمی نوپا در جهان به شمار رفته و در جهت شناخت شهرها و زندگی شهری تلاش می‌کند. در نیم قرن اخیر توجه بسیاری به این رشته شده است و دانشکده و کالج‌های معروف بسیاری به آن روی آورده‌اند. مهندسی شهرسازی امروزه کمک شایانی به حل معضلات در سطح شهر و کل جوامع کرده است و توانسته جایگاه ویژه‌ای برای خود کسب کند.

مشاهــده
رشته مدیریت رویداد

مدیریت رویداد در انگلستان

رشته مدیریت رویداد یکی از رشته‌های نوپا محسوب می‌شود که از جایگاه مناسبی در جهان برخوردار است. این رشته مورد توجه کمپانی‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک در سراسر جهان بوده و فارغ‌التحصیلان آن از درآمد خوبی بهره‌مند هستند.

مشاهــده
رشته تربیت‌بدنی و علوم ورزشی

تربیت‌بدنی و علوم ورزشی در انگلستان

رشته تربیت‌بدنی و علوم ورزشی جزو معدود رشته‌هایی است که دامنه نفوذ و فعالیت آن، چه از منظر تخصصی و چه غیر تخصصی، تمام گروه‌های سنی از بدو تولد تا کهنسالی را در بر می‌گیرد. در حال حاضر صنعت ورزش از پول ساز‌ترین و مهم‌ترین صنعت‌ها در جهان است، به همین سبب می‌توان بر روی این برای ترقی جامعه در اقتصاد، سلامت روانی و سلامت جسمانی و افزایش امید به زندگی و کاهش اعتیاد سرمایه‌گذاری کرد.

مشاهــده
رشته خلبانی

خلبانی در انگلستان

خلبانی جزو رشته‌های پر طرفداری است که به دلیل جذابیت‌های زیادی که دارد، ‌بسیاری از افراد شیفته آن می‌شوند. خلبانان در تمام کشورهای دنیا جایگاه ویژه‌ای داشته و برای انتخاب آنها حساسیت‌های زیادی وجود دارد. همچنین این افراد در کشورهای اروپایی مانند انگلستان از حقوق و مزایای بالایی بهره‌مند هستند.

مشاهــده
رشته روانشناسی

روانشناسی در انگلستان

رشته روانشناسی یکی از محبوب‌ترین رشته‌های دانشگاهی در انگلستان است که به طور معمول افراد علاقه‌مند به علوم انسانی و فلسفه را به خود جذب می‌کند. این رشته به دلایل متعددی مانند دانشگاه‌های معتبر و موقعیت‌های شغلی مناسب در انگلستان، موردتوجه افراد بسیاری قرار می‌گیرد.

مشاهــده
رشته اخترفیزیک

اخترفیزیک در انگلستان

اخترفیزیک درک دانشجویان را از قوانین فیزیک حاکم بر جهان و چگونگی اعمال آنها بر فضا و زمان، افزایش می‌دهد. بسیاری از فارغ‌التحصیلان این رشته قادر به کسب تخصص و اخذ مشاغل بسیار مهم در گرایش ستاره‌شناسی یا نجوم خواهند بود.

مشاهــده
رشته مهندسی نفت

مهندسی نفت در انگلستان

مهندسی نفت یکی از شاخه‌های مهندسی است که مورد استقبال اغلب دولت‌های جهان می‌باشد. این رشته تاثیر چشمگیری بر اقتصاد ملی و صنایع جهانی دارد. مهندسی نفت به دلیل داشتن شرایط خاص کاری، متقاضیان کمتری نسبت به سایر شاخه‌های مهندسی دارد ولی به دلیل تقاضای بالای دولت‌ها برای استخدام مهندسان نفت، از بازار کار بسیار خوبی برخوردار است.

مشاهــده
رشته پرستاری

پرستاری در انگلستان

رشته پرستاری یکی از مطرح‌ترین و پردرآمدترین مشاغل در انگلستان به شمار می‌رود که همواره مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است. سالانه افراد بسیار زیادی از سراسر جهان به منظور کار و تحصیل در رشته پرستاری به سوی این کشور رهسپار می‌شوند.

مشاهــده
رشته موسیقی

موسیقی در انگلستان

موسیقی هنر ترکیب اصوات است که تفکرات و احساسات خاصی را از طریق عناصر ریتم، ملودی و هماهنگی صداها، که توسط انسان یا آلات موسیقی تولید شده‌اند، منتقل می‌کند. اغلب گروه‌های موسیقی دنیا انگلیسی هستند. انگلستان از زمان قرون وسطی، سبک موسیقی دنیا را تغییر داده و پایه و اساسی برای موسیقی مدرن بنا نهاده است. دانشجویان در این کشور می‌توانند از فرصت‌های بسیار زیادی که در رشته موسیقی وجود دارد بهره‌مند شوند.

مشاهــده
رشته ریاضیات

ریاضیات در انگلستان

رشته ریاضی یکی از رشته‌های پر طرفدار در انگلستان‌ است و مهارت‌هایی که دانشجویان این رشته کسب می‌کنند امکان فعالیت‌ آنها در بسیاری از زمینه‌های شغلی را فراهم می‌کند. فارغ‌التحصیلان رشته ریاضی به راحتی می‌توانند در مشاغلی که نیاز تفکر منطقی و استراتژیک دارند، مانند مشاغل مربوط به امور مالی، محاسبات، مدیریت و تدریس به فعالیت بپردازند.

مشاهــده
۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره