همکاری با پیوند

ما علاقه مندیم با شما همکاری کنیم

موسسه پیوند در تلاش است تا از طریق ایجاد همکاری با افراد متخصص و مبتکر و همچنین موسسات معتبر، دانش‌آموزان ایرانی را در برخورداری از کیفیت عالی آموزش در کشورهای انگلستان، کانادا و سوئیس یاری نماید.

نوع همکاری را انتخاب کنید ..

موسسه پیوند دوره‌های آکادمیک مختلفی را برای دانش‌آموزان و دانشجویان در نظر دارد تا در کنار بهره‌مندی از برنامه‌های آموزشی و ورزشی، زبان انگلیسی را نیز در محیطی انگلیسی زبان بیاموزند. این دوره‌ها با توجه به رده‌سنی دانش‌آموزان در مدارس شبانه‌روزی یا دانشگاه‌هایی همچون کمبریج و آکسفورد برگزار می‌گردند.
موسسه ما ارتباط نزدیکی با بسیاری از مدارس و کالج‌های انگلستان، کانادا و سوئیس دارد و در جهت حمایت از دانش‌آموزان ایرانی، طیف وسیعی از دوره‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت تحصیلی را به آن‌ها معرفی کرده و در تمام مراحل مشاوره، اخذ پذیرش و گرفتن ویزا در کنار آنان خواهد بود.
موسسه پیوند در جهت ایجاد دفاتر نمایندگی در شهرها و شهرستان‌‌های بزرگ از افراد علاقه‌مند و همچنین از مدارس، موسسات آموزشی و آموزشگاه‌های معتبر زبان که در داخل ایران فعالیت دارند، دعوت به همکاری می‌نماید. همکاری با موسسات آموزشی می‌تواند در قالب برگزاری سمینار برای بررسی شرایط تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های انگلستان، کانادا یا سوئیس و یا معرفی دوره‌های کمپ تابستانی صورت پذیرد.
شایان ذکر است که به همکاران و نمایندگان موسسه پیوند کمیسیون بالایی تعلق خواهد گرفت! در صورت تمایل به همکاری متقابل، فرم درخواست را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تکمیل فرم بررسی فرم شما مصاحبه دانلود بروشور

موسسه پیوند با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت تحصیلی همواره سعی داشته تا به منابع انسانی، به عنوان یکی از عوامل مهم پیشرفت خود، نگاه ویژه‌ای داشته باشد. حضور یک تیم فعال و هدفمند اهمیت بسیاری در موفقیت هر کسب‌وکاری دارد و موسسه ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. این امر علاوه بر پیشبرد صحیح امور، بستری را نیز برای شما فراهم می‌کند تا در طول همکاری و با کسب تجربیات مختلف، استعدادها و توانایی‌های خود را پرورش دهید. افراد خلاق، مبتکر و سخت‌کوش همواره مورد استقبال موسسه ما واقع می‌شوند.
موسسه پیوند برای تکمیل کادر کارشناسی خود، از علاقه‌مندان دعوت به همکاری می‌نماید. در صورت تمایل برای پیوستن به تیم بزرگ پیوند، فرم همکاری را تکمیل نمایید تا پس از انجام بررسی‌های لازم و صلاحدید کارشناسان، همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند.

تکمیل فرم بررسی فرم شما مصاحبه دانلود بروشور
۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره