مراحل ثبت نام در مدارس و کالج‌ها

مقدمه
مقدمه

انتخاب صحیح جهت ادامه تحصیل تصمیم مهمی است که تاثیر زیادی بر زندگی شما خواهد داشت. ما درک میکنیم که ثبت نام در مدارس و کالج های خارج از کشور میتواند برای شما نا آشنا باشد, به همین دلیل همکاران ما با استفاده از اطلاعات تحصیلی ، شما را در کل پروسه از ابتدا تا انتها یاری خواهند نمود.

قدم اول
تکمیل آنلاین فرم درخواست پیوند

ما رویکردی جامع جهت اخذ پذیرش از مدارس مختلف برای شما در نظر داریم و در این مسیر نمرات تحصیلی، علایق، اهداف تحصیلی و شغلی تان را در نظر میگیریم.

پاسخ شما به ما کمک می کند که برداشتی درست از آن چه قصد انجامش را دارید به دست آوریم و شما را به بهترین صورت ممکن راهنمایی کنیم.

مدارک و اطلاعات زیر برای پر کردن فرم درخواست از شما خواسته خواهد شد

  • کارنامه آخرین سال تحصیلی متقاضی (به طور مثال: اگر در حال حاضر در مقطع هفتم هستید بایستی کارنامه سال ششم خود را آپلود کنید).
  • اسکن پاسپورت متقاضی (بیش از ۲ سال اعتبار داشته باشد).

فرم درخواست

قدم دوم
تماس مشاورین موسسه پیوند با شما

ما در فرم درخواستی که شما پر کرده اید همه موارد، از جمله سطح زبان، اهداف درسی و ورزشی، شهریه مدرسه و رشته مورد علاقه تان را در نظر میگیریم و مشاوره با یکی از مشاورین موسسه پیوند در امر پذیرش انجام می پذیرد تا مطمئن شویم مدرسه ایده آل نسبت به اهداف شما تعیین شده است.

برای شروع روند ثبت نام در مدرسه, شما بایستی ۵۰۰ پوند بیعانه به موسسه پیوند پرداخت کنید.

برای درخواست دادن لطفا با کلیک کردن روی دکمه زیر نسبت به پرداخت بیعانه اقدام نمایید.

درخواست فاکتور بیعانه

قدم سوم
تست زبان خارجه

این آزمون جنبه رسمی نخواهد داشت و تنها برای تعیین سطح دانش آموزان انجام میگیرد که شامل ۱ تست آنلاین و ۱۰ دقیقه گفتگو با یکی از مشاورین ما می باشد که از طریق اسکایپ انجام می پذیرد, تا بتوانیم نقاط قوت و ضعف شما را ارزیابی کرده و بهترین دوره و سطح آموزشی را به شما پیشنهاد کنیم.

قدم چهارم
ثبت نام آنلاین

ما با تقسیم بندی مراحل ثبت نام، از گرفتن پذیرش تا فراهم آوردن مدارک و اخذ ویزا، کار را برای شما آسان کرده ایم. هنگامی که شما از مدرسه مورد نظرتان پذیرش دریافت کردید, ما با همکاری شما مدارک لازم برای ثبت نام و اخذ ویزا را جمع آوری کرده و جهت گرفتن وقت سفارت برای ویزای تحصیلی شما اقدام میکنیم.

برای ورود به قسمت ثبت نام آنلاین به پسورد ورود نیاز دارید که بعد از انجام تست زبان برای شما ارسال می گردد.

ثبت نام آنلاین

قدم پنجم
رزرو بلیط هواپیما, ترانسفر فرودگاهی, معرفی مدرسه و ...

پس از گرفتن ویزا, و زمانی که شما بلیط هواپیما را رزرو کنید، همه مراحل بسیار ساده خواهد بود. موسسه پیوند تمامی هماهنگی ها را با مدرسه انجام خواهد داد و شما می توانید فرزندتان را آماده خروج از کشور کنید.

همچنین اگر مایل به استفاده از سرویس های موسسه ما باشید ما در تمام مراحل با فرزند شما خواهیم بود و از زمانی که به مقصد مورد نظر میرسند، در فرودگاه، ترنسفر و یکی از مشاوران پیوند را ملاقات خواهند کرد، که آنها فرزند شما را مستقیم تا مدرسه شان همراهی می کنند.

 

معرفی مدرسه

زمانی که وارد مدرسه شدید قبل از آنکه سال تحصیلی آغاز شود، همکاران موسسه پیوند لیست کاملی از تمامی کلاس ها و امکانات مدرسه ارائه می دهند تا شما را با محیط مدرسه تان بیشتر آشنا کنند. همچنین شما را با دانش آموزان ایرانی دیگری که در مدرسه حضور دارند آشنا می کنند تا در چند هفته ی اول احساس تنهایی نداشته باشید و بیشتر درباره ی قوانین مدرسه، مانند ساعت خاموشی، ساعات سرو هر وعده غذایی، امکانات ورزشی و … اطلاعات کسب کنید. همکاران ما از لحظه ورود و حتی پس از آن همراه فرزند شما خواهند بود تا در مدرسه به صورت کامل اقامت پیدا کرده و در طول زمان تحصیل از حمایت مشاورین ما بهره مند شوند.

تصاویر مرتبط با استقبال همکاران موسسه پیوند از دانش آموزان

علیرضا Claremont علیرضا
دانیال حسامی buckswood دانیال حسامی
امیر حسن Queen Ethelburga امیر حسن
آرسام Buckswood آرسام
دانا وحدت Buckswood دانا وحدت
شیوا Abbey College شیوا
مانوشا Abbey College مانوشا
هانی نورزاد Claremont هانی نورزاد
کسری Queen Ethelburga کسری
پارمیدا Queen Ethelburga پارمیدا
سلیم Queen Ethelburga سلیم
سروش Queen Ethelburga سروش
پویا Claremont پویا
مهدیار Claremont مهدیار
سعید و سهیل bishopstrow سعید و سهیل
مانلی Abbey College مانلی
محمد مهدی Claremont محمد مهدی
سینا Claremont سینا
ساجده buckswood ساجده
هومن DLD هومن
سپهر buckswood سپهر
آیلار Buckswood آیلار
مازیار Buckswood مازیار
صدرا و سارینا Queen Ethelburga صدرا و سارینا
امیرعلی Buckswood امیرعلی
محمد Buckswood محمد
 محمد حسین Claremont محمد حسین
امیر حسین Buckswood امیر حسین
نهال Buckswood نهال
النا Buckswood النا
پوریا Buckswood پوریا
ملیکا Queen Ethelburga ملیکا
فربد DLD فربد
نگین دهقان Buckswood نگین دهقان
آرین DLD آرین
۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره