تحصیل در رشته طراحی داخلی در انگلستان

تحصیل در رشته طراحی داخلی در انگلستان یکی از مطرح ترین موضوعات در بین علاقه مندان به تحصیل در این رشته می باشد. کشور انگلستان با فراهم آوردن شرایط و امکانات ایده آل برای تحصیل دانشجویان به یکی از پرتقاضاترین مقاصد برای ادامه تحصیل تبدیل شده است.

ادامه تحصیل در انگلستان بسیار مناسب بوده و بسیاری از افراد تمایل دارند تا از یکی از دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرند. رشته طراحی داخلی نیز در دانشگاه های انگلستان ارائه می گردد. در ادامه با بررسی شرایط، هزینه ها و بهترین دانشگاه های ارائه دهنده این رشته در انگلیس همراه شما هستیم.

بیشتر بخوانید: تحصیل در انگلستان

تحصیل در رشته طراحی داخلی در انگلستان
تحصیل در رشته طراحی داخلی در انگلستان

درباره رشته طراحی داخلی در انگلستان

با تحصیل در رشته طراحی داخلی در انگلستان، دانشجویان کلیه مهارت ها و دانش لازم برای طراحی داخلی یک ساختمان و فضا را می آموزند. در حقیقت طراحی داخلی هنر و دانش طراحی فضای داخلی یک بنا است به نحوی که فضای داخلی آن ساختمان افزایش یافته و در عین حال فضایی زیبا و کارآمد برای زندگی ایجاد شود.

متخصص طراح داخلی کسی است که بتواند محیط های کارآمد، جادار و زیبا طراحی کرده و روند پیشرفت کار را برنامه ریزی و مدیریت کند.

بازار ساخت و ساز در انگلستان در سال های اخیر بسیار فعال بوده و ساختمان های بسیاری در  حال ساخت هستند که با توجه به اهمیت طراحی داخلی در محیط داخلی یک بنا، بازار کار طراحان داخلی بسیار پررونق شده است.

ایجاد فضاهایی که بتواند ضمن ایجاد حسی بهتر در زندگی افراد، کاربرد حداکثری و خوشایندی از محیط را نیز برای ساکنان فراهم آورد، به یک اصل مهم در طراحی مدرن و جدید تبدیل شده و در حین آموزش به دانشجویان این رشته در انگلستان حتما به آن تاکید می شود.

مهارت هایی که یک طراح دکوراسیون داخلی به آن نیاز دارد عبارتند از:

 • بالا بردن دقت کاری
 • آشنایی با روحیات مشتریان
 • ساخت نمونه کار مطابق خواست مشتری
 • طراحی نمونه نهایی مطابق نیاز های مشتری
 • نظارت بر اجرای کار
 • جلب رضایت مشتری

شرایط تحصیل در رشته طراحی داخلی در انگلستان

رشته طراحی داخلی در انگلستان در مقاطع کارشناسی وکارشناسی ارشد به دانشجویان ارائه می گرد. دوره کارشناسی رشته طراحی داخلی یکی از پرتقاضاترین مقاطع می باشد که ۳ سال به طول می انجامد. در این مقطع مفاهیم اصلی و اصول کاربردی و رایج در طراحی داخلی به دانشجویان آموزش داده می شود. مقطع کارشناسی ارشد طراحی داخلی ۱ الی ۲ ساله است.

برای تحصیل در رشته طراحی در انگلستان ، داوطلب باید از شایستگی علمی برخوردار بوده و  سابقه تحصیلی خوب و معدل بالایی داشته باشد به نحوی که بتواند نظر دانشگاه را برای پذیرش خود جلب نماید.

یکی دیگر از شرایط تحصیل در انگلستان که نیاز به برنامه ریزی دارد داشتن توانایی مالی کافی برای پرداخت شهریه و هزینه های زندگی در انگلستان است. از طرفی بورسیه و م هزینه های سیاری توسط دانشگاه ها به دانشجویان اعطا می گردد اما دانشجویان باید بودجه لازم برای تمکن مالی و سال اول زندگی در انگلستان را داشته باشند.

یکی از اصلی ترین شرایط برای تحصیل در دانشگاه های انگلستان داشتن مدرک زبان انگلیسی معتبر است. برای تحصیل در مقطه کارشناسی این رشته آیلتس ۶، مقطع کارشناسی ارشد آیلتس ۶.۵ و برای تحصیل در مقطع دکتری آیلتس ۷ مورد نیاز می باشد.

پیشنهاد: تحصیل در مدارس انگلستان

شرایط تحصیل در رشته طراحی داخلی در انگلستان
تحصیل در رشته طراحی داخلی در انگلستان

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در رشته طراحی در انگلستان

برای تحصیل در انگلستان لازم است تا مدارک خواسته شده  توسط دانشگاه مد نظر خود را بدون کم کاست برای درخواست پذیرش ارسال کنید. دقت کنید که از آنجایی که تعداد درخواست ها بسیار بالا است و رقابت زیادی در بین داوطلبان وجود دارد هر نوع کاستی در ارسال مدارک باعث از بین رفتن فرصت می شود. مدارک مورد نیاز برای تحصیل در رشته مهندسی مکانیک در انگلستان به شرح زیر است:

 • ارائه نمونه کار مرتبط پرتفیلو
 • ارائه ایده های خود به همراه رزومه
 • ریز نمرات تحصیلی به همراه ترجمه
 • مدارک هویتی مانند پاسپورت
 • تعدادی عکس سه در چهار
 • انگیزه نامه و توصیه نامه
 • مدرک زبان آیلتس

بهترین دانشگاه های رشته طراحی داخلی در انگلستان

دانشگاه های بسیار مجهزی در انگلستان وجود دارند که بالاترین استانداردهای آموزشی در آن ها رعایت می شود که همین موضوع باعث شده تا هر ساله تعداد بسیاری از دانشگاه های انگلستان در لیست برترین دانشگاه های جهان دارای رتبه باشند. در ادامه لیستی از بهترین دانشگاه های انگلستان برای تحصیل در رشته طراحی داخلی نوشته شده است.

 1. دانشگاه کالج لندن
 2. دانشگاه شفیلد
 3. دانشگاه آکسفورد بروکز
 4. دانشگاه نیوکاسل
 5. دانشگاه منچستر
 6. دانشگاه کمبریج

هزینه تحصیل در رشته طراحی داخلی در انگلستان

هزینه های تحصیل در کشور انگلستان و شهریه دانشگاه یکی از مهمترین موضوعاتی است که حتما باید از آن اطلاع داشته و برای آن برنامه ریزی کنید. شهریه دانشگاه بر اساس نوع دوره می تواند متفاوت باشد.

هزینه تحصیل در رشته طراحی داخلی در انگلستان برای هر سال تحصیلی ۱۸ الی ۳۲ هزار پوند در طول سال است. هزینه مرتبط با تحصیل در انگلستان شامل هزینه شهریه دانشگاه، هزینه کتاب های آموزشی و لوازم التحریر، هزینه اسکان، بیمه دانشجویی و هزینه عضویت در انجمن های دانشگاهی است.

۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره