تحصیل در رشته مدیریت هتلداری در انگلستان

رشته مدیریت هتلداری در انگلستان در دانشگاه های متعددی به دانشجویان ارائه می گردد. از آنجایی که کیفیت آموزش در دانشگاه های انگلستان بسیار بالاست و با تحصیل در این کشور امکان کار و زندگی در انگلیس برای داوطلبان فراهم می گردد، تحصیل در انگلستان بسیار پرطرفدار و محبوب است. رشته هتلداری با توجه به رونق صنعت گردشگری در جهان رشته ای پر اهمیت در رابطه با این صنعت است. اگر شما هم قصد تحصیل در رشته مدیریت هتلداری را دارید کشور انگلستان یکی از اییده آل ترین گزینه هاست. در ادامه به بررسی تحصیل در رشته مدیریت هتلداری در انگلستان خواهیم پرداخت.

 

آشنایی با رشته مدیریت هتلداری در انگلستان

این رشته با هدف آموزش و آشنایی دانشجویان با جنبه ها و فرایندهای مختلف صنعت هتلداری و گردشگردی نظیر بهره برداری از هتل، نظم و انضباط آشپزی، مدیریت رویداد، نحوه پذیرایی و خوش آمدگویی و خدمات مشتری طراحی شده است.

 

افراد با تحصیل در رشته مدیریت هتلداری در انگلستان مهارت های مختلفی نظیر مدیریت، رهبری، ارائه ایده های کاربردی، درک و پاسخگویی به نیازها را می آموزند. به بیان دیگر، رشته مدیریت هتلداری، تجارت، بازاریابی، منابع انسانی و سایر مطالعات تجاری را با تمرکز بر مدیریت هتل یا رستوران، برنامه‌ریزی رویداد و گردشگری آموزش می‌دهد.

در بریتانیا هر ساله رویدادهای بین المللی بسیاری نظیر مسابقات ورزشی و مراسمات بین المللی برگذار می شود، از طرف دیگر لندن به طور مداوم جز پربازدیدترین مقصدهای جهان است و از نظر هتلداری بسیار پیشرفته و جا افتاده است در نتیجه فرصت های بسیار مناسببی برای دوره های کارآموزی و کار در هتل ها وجود دارد.

 

رشته مدیریت هتلداری در انگلستان در مقاطع دیپلم کالج، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به دانشجویان ارائه می گردد. در دوره های هتلداری در انگلستان، دوره های کارآموزی در نظر گرفته شده است تا دانشجویان بتوانند تجربه کسب کنند.

 

شرایط تحصیل در رشته مدیریت هتلداری در انگلستان

قبل از هر نوع اقدامی برای پذیرش در دانشگاه های انگلستان باید ابتدا شرایط و مدارک لازم را به طور کامل بررسی و پس از آماده کردن آن ها، باید در زمان تعیین شده برای ثبت درخواست (ددلاین دانشگاه) برای دانشگاه مد نظر خود ارسال نمایید.

 

دانشگاه های متعددی در کشور انگلستان وجود دارند که ممکن است هر کدام شرایط خاصی را برای پذیرش تعیین کنند. برای کسب اطلاعات کامل از شرایط هر موسسه بهتر است پس از انتخاب دانشگاه مد نظر خود به وب سایت دانشگاه مراجعه نمایید تا از به روزترین شرایط و مدارک خواسته شده مطلع شوید. اما برای تحصیل در انگلستان داشتن یک سری شرایط کلی الزامی است که این شرایط عبارتند از:

  • داشتن معدل بالا و نمرات خود در دوره تحصیلی قبلی
  • داشتن مدرک معتبر زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل (برای مدرک آیلتس نمره ۶ به بالا و برای مدرک تافل نمره ۸۵ به بالا مورد نیاز می باشد)
  • داشتن توانایی مالی کافی برای پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان و اثبات تمکن مالی در روند درخواست ویزا
  • ارئه مقالات علمی معتبر و رزومه کاری مرتبط برای مقاطع تحصیلات تکمیلی

 

هزینه تحصیل در رشته مدیریت هتلداری در انگلستان

زمانی که سخن از تحصیل در انگلستان می شود یکی از مهمترین موضوعاتی که باید آن را در نظر داشته باشید هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان است که ذهن بسیاری دانشجویان بین المللی را درگیر کرده است. هزینه تحصیل در انگلستان با توجه به کیفیت بالای خدمات آموزشی و وجود دانشگاه های معتبر کاملا معقول است. از طرف دیگر هرینه های تحصیل به عواملی نظیر نوع دانشگاه، رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی و محل قرارگیری دانشگاه بستگی دارد.

 

همانطور که گفته شد هزینه تحصیل در مقاطع، مختلف متفاوت است در جدول زیر هزینه تحصیل در دوره های مختلف رشته مدیریت هتلداری در انگلستان به صورت  تقریبی بیان شده است.

مقطع تحصیلی مورد نظرهزینه سالانه تحصیل مدیریت هتلداری در انگلستان
مقطع کارشناسی۹ الی ۲۵ هزار پوند
مقطع کارشناسی ارشد۷ الی ۲۰ هزار پوند
دکتری۱۵ الی ۲۰ هزار پوند

 

بهترین دانشگاه های رشته مدیریت هتلداری در انگلستان

هدف از دوره‌های رشته مدیریت این است که دانشجویان کلیه مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به مدیرانی توانمند با عملکرد هوشمند تبدیل بشوند. برنامه درسی این دوره ها به نحوی طراحی شده که دانشجویان را در حل مسائل مختلف به صورت عملگرا، ایجاد روابط صحیح و صمیمانه با مشتریان و همکاران، مدیریت شرایط سخت و بحران ها و هدایت و رهبری تیم‌های مختلف را بیاموزند.

 

کشور انگلستان همواره در ارائه خدمات آموزشی بسیار پیشرو بوده و از امکانات گسترده ای برای آموزش دانشجویان در دانشگاه های بهره می جوید به همین دلیل دانشگاه های این کشور جز برترین دانشگاه های جهان به شمار می روند. در ادامه لیستی از بهترین دانشگاه های مدیریت انگلستان نوشته شده است.

دانشگاه
دانشگاه ساری
دانشگاه آکسفورد بروکس
دانشگاه بورنموث
دانشگاه کاونتری
کالج لینکلن
دانشگاه دربی
دانشگاه هادرسفیلد
دانشگاه اسکس
دانشگاه فالموث
دانشگاه لندن شرقی
دانشگاه گرینویچ
دانشگاه ولز جنوبی

 

۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره