دوره های PACE در کانادا

افرادی که تصمیم به ادامه تحصیل در کانادا گرفته اند اما نمی دانند در کدام رشته تحصیل کنند، توصیه ما به شما این است که در یکی از دوره های PACE در کانادا شرکت کنید. این دوره مناسب افرادی است که می خواهند یک دوره آموزشی پیشرفته همراه با تجربه دانشجویی عالی و کسب مهارت‌های عملی و صنعتی بگذرانند. ممکن است بسیار از افراد با دوره های PACE در کانادا آشنا نباشند. در این مقاله می خواهیم به بررسی کامل این دوره ها و شرایط مورد نیاز برای پذیرش را بررسی کنیم.

 

آشنایی با دوره های PACE در کانادا

PACE مخفف  Professional, Applied and Continuing Education که به معنای آموزش حرفه‌ای، کاربردی و مداوم در کانادا است. با گذراندن دوره های PACE در کانادا که در دانشگاه و مراکز آموزشی مختلف این کشور ارائه می شود، افراد می توانند دانش به همراه یادگیری عملی، مهارت‌ها و روابط حرفه‌ای که برای پیشرفت در رشته‌های خود مورد نیاز است را کسب نمایند.

 

این دوره ها همچنین دارای برنامه های کارآموزی نیز هستند که باعث به دست آورن تجربه کاری در کانادا می شوند. لازم به ذکر است که برنامه‌های درسی دوره‌های PACE در کانادا بسیار متمرکز با صنعت مرتبط بوده و توسط متخصصان حرفه‌ای در آن زمینه خاص آموزش داده می‌شوند.

 

دوره های PACE در کانادا برای کسانی طراحی شده اند که می خواهند دانش فنی خود را افزایش دهند و یا قصد دارند در زمنه شغلی خود مهارتهایشان را ارتقا دهند. طول این دوره‌ها اکثرا کوتاه است و بیشتر در تعطیلات آخر هفته یا عصرها برگزار می‌شوند. طول تحصیل آنها نیز معمولا بین ۱۲ تا ۲۴ ماه متغیر است.

 

انواع دوره های PACE در کانادا

دوره های PACE در کانادا در انواع متعددی به داوطلبان ارائه می گردد که کلاس های درسی با جمیعیت کم و امکانات تخصصی آن ها باعث بهتر شدن روند آموزشی دانشجویان شده است. طول این دوره های آموزشی ۱۲ یا ۲۴ ماهه است.

 

نام رشته تحصیلی ارائه شده در دوره‌های PACEزمان شروع دورهمدت زمان اتمام دوره
مدیریت کسب و کار پیشرفتهژانویه، می و سپتامبر۱۲ ماه
هوش مصنوعیژانویه۱۲ ماه
مدیریت مالیژانویه۲۴ ماه
مدیریت منابع انسانیمی و سپتامبر۱۲ ماه
مدیریت بازاریابیژانویه و سپتامبر۲۴ ماه
توسعه اپلیکیشن موبایلمی۱۲ ماه
امنیت شبکهفوریه و آگوست۱۶ ماه
روابط عمومی و ارتباطات استراتژیکآگوست۱۲ ماه
تجزیه و تحلیل پیش بینی کنندهسپتامبر۱۲ ماه
مدیریت پروژهمی و سپتامبر۱۲ ماه
مدیریت زنجیره تامینمی۱۲ ماه
توسعه وب اپلیکیشنمی۱۲ ماه

 

 

شرایط تحصیل دوره های PACE در کانادا

شرایط شرکت و پذیرش در دوره‌های PACE در کانادا عبارتند از:

 • داشتن مدرک کارشناسی مرتبط با رشت انتخابی در دوره PACE
 • معدل نهایی و نمرات خوب در مقاطع تحصیلی قبلی
 • آشنایی نحوه کار با کامپیوتر، سیستم‌ عامل ویندوز و مک، شبکه‌های اجتماعی و سوشال مدیا، اینترنت
 • برای برخی از رشته ها نیاز به ارائه سابقه کاری است مانند رشته وب اپلیکیشن
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل
 • داشتن توانایی مالی برای پرداخت هزینه های شهریه

 

مدارک مورد نیاز برای شرکت در دوره های PACE کانادا

مدارک مورد نیاز برای ورود به این دوره ها را باید کامل و بدون نقص برای موسسه آموزشی ارسال نمایید. هر گونه نقص در ارسال مدارک منجر به رد شدن درخواست شما می شود. مدارک مورد نیاز عبارتند از:

 • ارائه پاسپورت
 • ارائ مدرک کارشناسی و بالاتر در صورت وجود
 • ریزنمرات به همراه ترجمه رسمی
 • ارائه رزومه کاری برای برخی از دوره ها
 • مدرک آیلتس و یا تافل
 • فرم درخواست تکمیل شده
 • اثبات تمکن مالی برای پوشش هزینه‌های زندگی در کانادا

 

هزینه دوره های PACE در کانادا

برای تحصیل در کانادا یکی از مهمترین شرایط توانایی پرداخت هزینه های شهریه و زندگی در کانادا است. هزینه تحصیل در کانادا می تواند کمی گران به نظر برسد اما ارزش و اعتبار مدرک و سطح بالای خدمات آموزشی ارائه شده در مقایسه با دیگر کشورهای هم تراز، تحصیل در این کشور را تبدیل به انتخاب عالی و منطقی می کند دوره ها PACE به دلیل کوتاه بودن هزینه مقرون به صرفه تری دارند.

 

هزینه تحصیل در دوره های PACE در کانادا بین ۱۵ الی ۲۳ هزار دلار کانادا متغییر است که نوع دوره و موسسه آموزشی ارائه دهنده نقش تعیین کننده در میزان شهریه دارند.

۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره