مدرسه اینترنتی در انگلستان

تحصیل آنلاین در انگلستان یکی از گزینه هایی است که با استقبال بسیار داوطلبان ادامه تحصیل در انگلستان مواجه شده است. برای انتخاب یک مدرسه اینترنتی در انگلستان شرایط خاصی وجود دارد که بهتر است قبل از انتخاب از آنها آگاه شوید. با تحصیل در مدرسه های اینترنتی انگلستان امکان دریافت ویزا تحصیلی و تحصیل در کشور انگلستان و یا سایر کشورها فراهم خواهد شد.

 

امکانات موجود در مدارس آنلاین در انگلستان

انگلستان یکی از بهترین گزینه ها برای ادامه تحصیل و دریافت مدارک علمی می باشد و به همین علت سالانه هزاران درخواست برای پذیرش در دانشگاه های انگلستان توسط داوطلبانی از سراسر کشورهای جهان ارسال می شود. در سال های اخیر بسیاری از مدارس انگلستان امکان تحصیل آنلاین را برای داوطلبان فراهم کرده است که با ثبت نام در این مدارس و دوره ها می توانید از امکانات آموزشی موجود در انگلستان به صورت آنلاین بهره مند شوید. امروزه برخی از مدارس انگلستان امکان ادامه تحصیل آنلاین در مقاطع دبستان و دبیرستان را برای متقاضیان فراهم کرده‌اند.

خدمات تحصیل آنلاین در انگلستان پیش از شیوع و گسترش ویروس کرونا وجود داشت اما پس از این همه گیری در سال ۲۰۲۰، به علت محدودیت های مختلف ایجاد شده تعداد افرادی که خواهان تحصیل آنلاین در انگلستان بودند افزایش یافت. همین باعث شد تا ظرفیت مراکز آمزشی مختلف برای آموزش آنلاین افزایش پیدا کند که در نهایت باعث شده تا در حال حاضر تحصیل غیر حضوری و آنلاین در انگلستان آسانتر از قبل باشد.

 

مزایای ادامه تحصیل آنلاین در انگلستان

با تحصیل در مدارس آنلاین انگلستان این امکان برای داوطلبان فراهم می گردد تا بدون اثر محدودیت های جغرافیایی و سیاسی در بهترین و باکیفیت ترین مراکز آموزشی انگلستان تحصیل و مدارک بین المللی معتبری دریافت کنند. به طور کل مهم‌ترین مزیت‌های ثبت نام در مدرسه اینترنتی انگلیس و تحصیل آنلاین در این کشور شامل این موارد است:

 • تسهیل و تسریع پذیرش در این روش
 • دور نشدن  از خانواده و کشور محل زندگی افراد
 • بهره‌مندی از امکانات آموزشی برتر و باکیفیت‌تر با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه‌تر نسبت به آموزش حضوری
 • عدم نیاز به تخصیص زمان طولانی برای گذراندن یک دوره‌ی تحصیلی
 • امکان تحصیل به زبان انگلیسی و دریافت تجربه‌ی تحصیل در مراکز آموزشی بین‌المللی

 

شرایط مورد نیاز برای تحصیل آنلاین در انگلستان

برای تحصیل آنلاین در انگلستان باید به صورتی اینترنتی نیز برای اپلای و ثبت نام اقدام نمایید و مدارک خود را به صورت آنلاین در وب سایت مدرسه آپلود نمایید. انجام اپلای اینترنتی می تواند توسط خود شخص و یا یک فرد باتجربه و آگاه نظیر مشاوران گروه پیوند انچام بگیرد.

شروط اصلی برای دریافت پذیرش و اقدام به تحصیل در مدرسه اینترنتی انگلیس به این شرح است:

 • بررسی مراکز مختلف و انتخاب مرکز آموزشی مورد نظر
 • آماده کردن و ارائه‌ی مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش
 • داشتن تمکن مالی برای ادامه تحصیل آنلاین در مدارس انگلستان
 • داشتن شرایط تجهیزاتی مورد نیاز برای تحصیل آنلاین نظیر کامپیوتر، موبای و اینترنت

 

مدارک لازم برای تحصیل در مدرسه اینترنتی در انگلستان

شرایط و مدارک مورد نیاز برای تحصیل آنلاین در انگلستان ممکن است در هر مدرسه با یکدیگر متفاوت باشد چرا که هر مدرسه ای قوانین و شرایط خاص خود را دارد. اما مدارک اصلی برای تحصیل آنلاین در انگلستان به شرح زیر است:

 1. ارائه‌ی مدارک هویتی به مراکز آموزشی
 2. ارائه‌ی ریزنمرات و سوابق تحصیلی سال‌های گذشته‌
 3. ارائه‌ی مدرک معتبر زبان انگلیسی
 4. ارائه انگیزه نامه
 5. ارائه سابقه تحقیقی و پژوهشی در صورت وجود

 

انتخاب مرکز آموزشی مناسب برای تحصیل آنلاین در انگلستان

انتخاب یک مرکز و مدرسه آموزشی مناسب برای تحصیل غیرحضوری در انگلستان از اصلی ترین نکاتی است که داوطلبان باید به آن توجه کنند. برای انتخاب بهترین گزینه لازم است تا در مرحله اول به مهارت و استعداد خود در انتخاب رشته توجه داشته باشید و در مرحله بعد به اعتبار مدرک ارائه شده توسط مرکز آموزشی، میزان شهریه دریافتی و درصد رضایت داوطلبان از آن دیگر نکات مهم هنگام انتخاب مرکز آموزشی است.

 

 

۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره