مزایای تحصیل در کانادا

کانادا مقصدی محبوب در بین دانشجویان بین المللی است و سالانه هزاران دانشجو برای ادامه تحصیل کانادا را انتخاب می کنند و همواره این تعداد روند افزایشی دارد. اما چرا کشور کانادا بین دانشجویان بین المللی بسیار پر طرفدار است؟ با بررسی مزایای تحصیل در کانادا شما با دلایل محبوبیت این کشور بیشتر آشنا می شوید همچنین با دید واضح تری نسبت به انتخاب کانادا برای ادامه تحصیل تصمیم گیری خواهید کرد.

 

مزایای-تحصیل-در-کانادا

 

تقویت مهارت زبان انگلیسی و فرانسوی

کشور کانادا از جمله کشورهایی است که دارای دو زبان رسمی است این دو زبان انگلیسی و فرانسوس هستند. با تحصیل در این کشور علاوه بر تقویت مهارت زبان انگلیسی می توانید زبان فرانسوی را نیز بیاموزید یا اگر با آن آشنا هستید مهارت خود را ارتقا بدهید. زبان اصلی اکثر دانشگاه های کانادا انگلیسی است اما در برخی از مراکز آموزشی ممکن است زبان اصلی فرانسوی باشد.

هزینه تحصیلی ارزان نسبت به سایر کشور های انگلیسی زبان

کشور کانادا با وجود سطح بالایی از آموزش و امکاناتی که در اختیار دانش آموزان و دانشجویان قرار می دهد شهریه مقرون به صرفه تری نسبت به کشورهای هم تراز خود یعنی آمریکا و استرالیا دریافت می کند. همین موضوع باعث شده تا به یکی از بهترین کشور ها برای ادامه تحصیل تبدیل بشود چرا که بحث مالی مهاجرت همواره از مواردی است که ذهن داوطلبان را مشغول می کند.

 

مزایای-تحصیل-در-کانادا

 

محیط چند فرهنگی برای کسب تجربه های جدید

کانادا از جمله کشورهایی است که تجربه زندگی در یک محیط چند فرهنگی را برای دانشجویان خود فراهم می کند. این کشور با داشتن مردمانی از ۷۲ ملت و فرهنگ های گوناگون فرصتی بی نظیر برای آشنا شدن و شناختن این فرهنگ ها را به شما می دهد.

شهر تورنتو پابتخت کانادا در لیست شهرهای چند فرهنگی رتبه بالایی دارد و این نشان دهنده قدرت مدیرین کانادا در اداره یک شهر چند فرهنگی را نشان می دهد به طوری که با وجود ملیت های گوناگون در این کشور نهایت امینیت و حقوق یکسان را برای همه فراهم کرده است.

امکان دریافت ویزای همراه برای همسر و فرزندان

متقاصیان ادامه تحصیل در کانادا همسر و فرزندان خود را با دریافت ویزای همراه برای آن ها می توانند در کنار خود داشته باشند. همچنین دانشجو و همراهان او یعنی همسر و فرزندان می توانند به طور همزمان برای دریافت ویزای خود اقدام کنند و در نتیجه همزمان با هم به کشور کانادا وارد شوند.

فراهم بودن امکان کار ضمن تحصیل در کانادا

بر اساس قوانین کانادا، دانشجویان بین المللی می توانند به صورت پاره وقت به کار دانشجویی در کانادا بپردازند که این خود یکی از بهترین مزایای تحصیل در کانادا می تواند باشد چرا که انجام کارهای دانشجویی فرد می تواند بخشی از هزینه های تحصیلی خود را در این کشور تامین و داشتن یک زندگی مستقل را تجربه کند.

 

مزایای-تحصیل-در-کانادا

 

اجازه کار تمام وقت همسر دانشجو

همسر فرد دانشجو در کانادا اجازه کار تمام وقت در این کشور دارد. کار تمام وقت معادل ۴۰ ساعت کار در هفته می باشد. به این ترتیب اگر خود دانشجو هم فرصت کار را نداشته باشد همسر او می تواند از این طریق هزینه مورد نیاز برای زندگی و بخش عمده از هزینه های تحصیل در کانادا را فراهم کند.

تحصیل فرزندان زیر ۱۸ سال دانشجو در مدارس دولتی کانادا

یکی از مزایای اصلی تحصیل در کانادا برای دانشجویان داراری فرزند امکان تحصیل فرزندا زیر ۱۸ سال آن ها در مدارس دولتی کانادا است. فرزند دانشجو می تواند به صورت رایگان در مدارس دولتی کانادا تحصیل کند و از آموزش باکیفیت و سطح بالا بهره مند شود.

اجازه کار پس از تحصیل تا سقف سه سال

دانشجویان بین المللی پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های کانادا می توانند اجازه کار پس از تحصیل یا همان Work Permit Post Graduation دریافت کنند. مدت زمان اجازه تحصیل در کانادا بر اساس طول دوره تحصیلی فرد تعیین می شود برای دوره ها یک ساله مدت PGWP نیز یک سال می باشد و برای دوره های بالای ۲ سال مدت زمان کار پس از تحصیل ۳ سال می باشد.

از این طریق انشجویان می توانند با اتمام دانشگاه ویزای تحصیلی خد را به ویزای کاری تغییر بدهند.

دریافت اقامت دائم کانادا

یکی از اصلی ترین مزایای تحصیل در کانادا دریافت اقامت دائم این کشور می باشد. کشور بالا سطح بالایی از رفاه، امنیت و شرایط زندگی را برای شهروندان خود فراهم می کند و زندگی در ایم کشور رویای بسیاری از افراد می باشد. تحصیل در کانادا یکی از آسان ترین روی ها برای دریافت اقامت دائم کانادا می باشد.

 

۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره