کاردیف شهری برای تحصیل در انگلستان

کاردیف از شهرهای پرجمیعت ولز در انگلستان است. این شهر نقش مهمی در اقتصاد و گردشگری انگلستان دارد و از طرفی مقصد ایده آلی نیز برای زندگی و تحصیل در انگلستان است. این شهر که یازدهمین شهر بزرگ انگلستان است و در جنوب این کشور قرار گرفته است. این شهر امکانات و دانشگاه های بسیار خوبی دارد که هزینه تحصیل در آن نسبت به دیگر شهرهای انگلستان بسیار مناسب تر می باشد. کاردیف شهری برای تحصیل در انگلستان که در ادامه با این شهر بیشتر آشنا خواهیم شد.

آشنایی با شهر کاردیف

کاردیف شهری با ۳۰۰ هزار نفر جمیعت که مرکز استان ولز می باشد این شهر زیبا در جنوب غربی انگلستان و در کنار اقیانوس اطلس واقع شده است. این شهر تمام امکانات شهری لازم برای یک زندگی ایده آل را داشته و از سیستم حمل و نقل عمومی بسیار خوبی برخوردار است. مردم کاردیف بسیار خون گرم هستند و از آنجایی که دانشجویان بین المللی بسیاری با ملیت های گوناگون در آن مشغول به تحصیل هستند جوی چند فرهنگی در آن وجود دارد به همین خاطر کاردیف شهری برای تحصیل در انگلستان است.

استان ولز با علاقه اش به ورزش شناخته شده است و کاردیف نیز در قلب این استان به ورزش هایی نظیر راگبی، فوتبال و هاکی روی یخ بسیار علاقه مند است. استادیوم ملی بزرگ به نام  استادیوم پرنسیپیتی با بیش از ۷۳ هزار ظرفیت در کاردیف قرار دارد. این شهر یکی از بهترین شهرها برای علاقه مندان به ورزش و کسانی که می خواهند استعدادهای ورزشی خود را کشف کنند می باشد.

شهر کاردیف شهری سرسبز است که پارک ها و مناظر طبیعی بسیار زیبایی در آن می توان یافت. بیش از ۳۳۰ پارک در این شهر وجود دارد که پارک ملی Brecon Beacons  زیباترین آن ها است که تنها ۳۰ دقیقه با مرکز این شهر فاصله دارد همچنین بوت پارک نیز از پاک های بسیار زیبا و جذاب موجود در مرکز شهر است که رودخانه تاف از میان آن می گذرد که منظره دلنشینی را به وجود آورده است.

دانشگاه های شهر کاردیف

کاردیف یکی از شهرهای دانشجویی محبوب انگلستان با ساحلی زیبا و مرکز شهر پرجنب و جوش که دارای دانشگاه هایی با امکانات و تجهیزات کامل و خدمات آموزشی سطح بالایی می باشد. اگر قصد تحصیل در شهر کاردیف انگلستان را دارید بهتر است یکی از ۲ دانشگاه برتر آن را انتخاب نمایید. این دانشگاه ها عبارتند از:

  • دانشگاه متروپولیتن Cardiff
  • دانشگاه کاردیف

دانشگاه متروپولین کاردیف

دانشگاه متروپولین کاردیف یک موسسه آموزشی غیرانتفاعی است که در سال ۲۰۱۱ تاسیس شد. این دانشگاه دوره های تحصیلی متنوعی را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به داوطلبان ارائه میدهد و در حال حاضر دانشجویان بسیاری از کشورهای مختلف جهان دارد.

این دانشگاه امکاناتی نظیر خوابگاه و محل اسکان، کتابخانه، باشگاه ورزشی و .. به دانشجویان ارائه می دهد همچنین امان دریافت بورسیه و کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان واجد شرایط وجود دارد.

دانشگاه کاردیف

دانشگاه کاردیف یکی از دانشگاه های مشهور انگلستان است که در سال ۱۸۸۳ میلادی تاسیس شد. این دانشگاه دولتی بوده و رتبه ۱۱۵ را در مقیاس رتبه بندی جهانی QS دارد. این دانشگاه ۲۸ هزار دانشجو دارد که درصد بالایی از آن ها دانشجویان بین المللی هستند. دانشگاه کاردیف دارای ۲۷ دانشکده است و رشته های بسیار متعددی را از مقطع کارشناسی تا دکتری به دانشجویان ارائه می دهد.

این دانشگاه دارای پردیس دانشگاهی بزرگ و زیبایی به نام کتیس پارک است که امکانات مدرنی مثل سالن سخنرانی، آزمایشگاه های مدرن و پیشرفته و سوئیت های IT، کتابخانه، خوابگاه، سالن غذاخوری است.

دانشگاه کاردیف انگلستان که با نام نام کالج دانشگاهی ولز جنوبی و مونموت شر نیز شناخته می شود از مراکز تحقیقاتی و پژوهشی بزرگ این کشور است که درآمد سالانه اش ۴۲۹ میلیون پوند در سال تخمین زده می شود.

 چرا در کاردیف انگلستان تحصیل کنیم؟

کاردیف شهری کوچک و جمع جور در انگلستان است که برای کسانی که می خواهند دور از هیاهوی شهرهای بزرگ زندگی کنند بسیار عالی است. به طور کلی شهر کاردیف گزینه بسیار اقتصادی برای تحصیل در انگلستان است چرا که هزینه تحصیل در کاردیف بسیار پایین تر از شهرهای بزرگ نظیر لندن می باشد. اغلب داوطلبان نگران هزینه های تحصیل در انگلستان است و باید گفت که شهرهای ارزان انگلستان برای تحصیل کم نیستند. از نظر موقعیت مکانی نیز این شهر به لندن، بیرمنگام و بریستول بسیار نزدیک است و به راحتی می توانید به این شهرها سفر کنید.

۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره