۵ شغل آنلاین برای دانشجویان بین المللی در کانادا

تحصیل در کانادا با دانشگاه های سطح بالا، شرایط زندگی و موقعیت های شغلی ایده آل همواره گزینه ای جذاب برای متقاضیان ادامه تحصیل در خارج است اما یکی از دغدغه های اصلی افرادی که قصد تحصیل در کانادا دارند هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور می باشد. در این مقاله به معرفی ۵ شغل آنلاین برای دانشجویان بین المللی در کانادا خواهیم پرداخت که می توانید بدون نیاز به بودن در محل کار کسب درآمد کنید.

 

 

کسب درآمد از مشاغل آنلاین در کانادا  

یکی از چالش های اساسی که دانشجویان بین المللی با آن روبرو هستند هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا می باشد و که با صرفه جویی در هزینه های جاری زندگی و اقامت در خوابگاه ممکن است بخشی از این هزینه ها را کاهش داد اما در کنار این روش ها می توان با انجام کارهای دانشجویی حضوری و یا شغل های آنلاین با کسب درآمد به استقلال مالی رسید.

یکی از مزیت های اصلی مشاغل آنلاین در کشور کانادا این است که نیازی به حضور فرد در محل کار ندارد که با توجه به شیوع بیماری کرونا در سراسر جهان و تاکید بر حفظ فاصله اجتماعی این شیوه کار بسیار در جهان محبوب شده است که علاوه بر مسونیت در برابر ویروس، بسیار ایده آل برای دانشجویان و دانش آموزان می باشد.

درآمد شغل های آنلاین در کانادا از ساعتی حدود ۱۵ دلار شروع می شود و هر چقدر تجربه و توانایی فرد در زمینه کاری افزایش یابد میزان حقوق دریافتی نیز افزایش خواهد یافت. اگر شما نیز در فکر ادامه تحصیل در کانادا هستید و در مورد هزینه های آن نگرانی هایی دارید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

مزیت های شغل آنلاین در کانادا

۱.عدم نیاز به پرداخت هزینه و صرف زمان در جهت رفت و آمد به محل کار

۲.عدم نیاز به حضور به محل کار در ساعت های تعیین شده و به طور کلی تنظیم زمان کار بر اساس خود فرد

۳.راحت بودن این مشاغل و به عبارتی نداشتن فعالیت های جسمی طولانی

۴.با کار در این مشاغل، قرارگیری تمرکز فرد بر روی دانشگاه و دروس خود

 

شغل آنلاین برای دانشجویان بین المللی در کانادا

 

معرفی ۵ شغل آنلاین برای دانشجویان بین المللی در کانادا

شما می توانید با مراجعه به وب سایت های معتبر کاریابی در کانادا شغل مناسب خود را بیابید. در ادامه به بررسی این مشاغل آنلاین خواهیم پرداخت.

مدیر شبکه های اجتماعی یا Social Media Manager

این شغل یکی از مشاغل آنلاین پر طرفدار در سال های اخیر به شمار می رود و به طور کلی با ورود دنیای مجازی در زندگی انسان و شکل گرفتن کسب و کارهایی در این پلتفرم نیاز به افرادی برای مدیریت اکانت های مجازی نظیر اینستاگرام و وب سایت ها افزایش یافته است.

مدیر شبکه های اجتماعی بودن به معنی مدیریت شبکه های اجتماعی یک شخص یا یک شرکت خاص است به این صورت که به صورت که برای این فرد یا شرکت محتوا تولید کرده و به طور مرتب آن ها را منتشر می کنید و به کامنت ها و نظرات مخاطبان پاسخ می هید.

این شغل محدودیت سنی ندارد در هر سنی که باشید اگر نحوه کار کردن با اپیکیشن های مختلف مرتبط با فضای اجتماعی را بلد باشید به راحتی می توانید در این شغل کسب درآمد کنید و به عبارتی یکی از بهترین مشاغل آنلاین در کانادا برای دانشجویان به شمار می رود.

بازاریابی یا Marketing

بازاریابی دارای بازار کاری خوبی در کانادا و در سراسر جهان است. منظور از بازاریابی در اینجا انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، یوتیوب و…. و ارسال ایمیل‌های مختلف برای کمپین‌های متنوع تبلیغاتی است که شرکت های مختلف به این فرایند بازاریابی بسیار اهمیت داده و بودجه های خوبی برای آن در نظر می گیرند.

با شرکت در دوره های آنلاین در کانادا در زمینه بازاریابی، می توانید مهارت های مورد نیاز برای این شغل را بیاموزید و به مرور تجربه خود را افزایش بدهید که در کنار آن می توانید با یادگیری نحوه ارسال ایمیل برای کمپین‌های مختلف بازایابی و تبلیغاتی رزومه خود را قوی تر کنید.

 

شغل آنلاین برای دانشجویان بین المللی در کانادا بازاریابی آنلاین

 

طراح گرافیک یا Graphic Design

اگر تحصیلات شما در زمینه گرافیک است یا دوره های آن را گذرانده و با نحوه کار با فتوشاپ و ایلاستریتور آشنا هستید می توانید به عنان طراح گرافیک در شرکت های مختلف فعالیت داشته باشید. حقوق این شغل از ساعتی ۱۵ شروع می شود که بسیاری از شرکت ها به صورت دورکاری با افراد مختلف همکاری می کنند و یکی از مشاغل آنلاین مناسب برای دانشجویان بین المللی در کانادا به شمار می رود.

 طراح سایت یا Web Design

سایت از مشاغلی است که نیاز به مهارت و دانش کافی در این زمینه می باشد. اگر تحصیلت شما به این شغل مرتبط است یا دوره هاییی در مرد آموزش طرحی وب سات گذرانده اید به راحتی می توانید در این شغل به صورت آنلاین به فعالیت بپردازید البته برای شغل طراحی وب سایت در کانادا شما حتما نباید برنامه نویس حرفه‌ای باشید و به تمام زبان های برنامه نویسی مسلط باشید با دانستن و یادگیری نحوه کار مفاهیم ساده تری نظیر ورد پرس،  Squarespace و WiX می توانید به درآمد برسید.

آموزش زبان و ترجمه و یا Teaching English

تدریس آنلاین زبان انگلیسی در سال های اخیر بسیار پرطرفدار بوده و بسیاری از افراد تمایل دارند تا دوره های آنلاین زبان با یک معلم خصوصی داشته باشند. با این شغل علاوه بر کسب درآمد در کانادا مهارت زبان انگلیسی خود را تقویت و دانش خود را به روزرسانی می کنید.

همچنین در صورتی که دانش زبان انگلیسی شما بسیار غنی است و تسلط کامل به تمام جنبه های زبان انگلیسی دارید می توانید در زمینه ترجمه متون مختلف فعالیت داشته باشید.

 

۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره