بانک اطلاعاتی

شرایط تحصیل در مقطع دکتری انگلستان به چه صورت می باشد ؟

دوره ی دکترا بالاترین مدرک تحصیلی در انگلستان است که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. دانشگاه های انگلستان دارای امکانات فوق العاده ای از لحاظ علمی و پژوهشی برای تحصیل در این دوره ها هستند. طول دوره دکترا در انگلستان سه سال است. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا دارند بایستی ابتدا موضوع تحقیقاتی خود را مشخص کرده و پروپوزال خود را به همراه دیگر مدارک خود آماده کرده و به دانشگاه بفرستند تا اساتید آن را مطالعه کرده و با توجه به زمینه کاری خود تصمیم بگیرند که آن دانشجو را با توجه موضوع تحقیقاتی او بپذیرند یا نه. قبل از هر چیز دانشجو باید دانشگاهی را که موضوع او در آن تدریس می شود را یافته و سپس درخواست خود را به آن دانشگاه ارسال کند. همچنین علاوه بر داشتن مدارک تحصیلی قوی و مرتبط داشتن مدرك آيلتس آکادمیک نیز ضروری است.

شهریه در این مقطع بین ۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ پوند می باشد. امکان دریافت بورسیه به شکلی که شهریه پوشش داده شود یا اینکه هزینه زندگی هم تا بخشی پوشش داده شود وجود دارد.

 

درباره تحصیل در مقطع دکتری بیشتر بدانید…

درباره مقطع دکتری بیشتر بدانید…

درباره هزینه مقاطع تحصیلی بیشتر بدانید…

۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره