مصاحبه دانشکده های پزشکی انگلستان

ظرفیت پذیرش در دانشکده های پزشکی انگلستان محدود است و ورود آنها اغلب بسیار رقابتی است. به همین دلیل است که مدارس پزشکی در انگلستان متقاضیان مصاحبه را قبل از ارائه مکان به آنها دعوت می کنند تا دانش آموزانی که در آن شرکت می کنند را بهتر بشناسند.


مباحث اصلی مورد سوال در مصاحبه ها
  • دانش پزشکی
  • درک خصوصیات اصلی پزشک
  • توانایی کار در یک تیم و تحت استرس
  • دانش ماژول ها / دوره ها
  • انگیزه و رویکرد واقع بینانه به پزشکی به عنوان شغل
  • توانایی چند وظیفه و مهارت های ارتباطی

مصاحبه دانشکده پزشکی شما می تواند یک چشم انداز دلهره آور باشد ، اما سرویس مشاوره پیوند می تواند شما را برای مصاحبه در دانشکده پزشکی خود با تمرین مصاحبه از یک پزشک که در تابلوی پذیرش یک دانشکده پزشکی لندن قرار دارد ، کاملاً آماده کند.

انواع مختلف مصاحبه دانشکده پزشکی

۱ مصاحبه به روش سنتی

مصاحبه طب سنتی به تدریج توسط مصاحبه های سنتی تحت فشار قرار می گیرد ، اما هنوز هم یک ارزیابی رایج هنگام ارزیابی نامزدها در بسیاری از دانشکده های پزشکی است. سؤالات متداول مصاحبه سنتی و مناطق مورد علاقه می تواند شامل موارد زیر باشد:.

مطالعه بیشتر مطالعه کمتر

۲ مصاحبه پزشکی MMI

مصاحبه های چند مینی (MMI) نوعی مصاحبه به طور فزاینده ای است که در بسیاری از مدارس پزشکی انگلستان استفاده می شود. به جای فرمت مصاحبه سنتی در جلوی تابلو ، دانشجویان باید از طریق یک سری سناریوهای اخلاقی و حل مسئله ، توانایی خود را آزمایش کنند..

مطالعه بیشتر مطالعه کمتر
۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره