اخذ ویزای توریستی

اخذ ویزای توریستی

ویزای توریستی انگلستان

ویزای توریستی استاندارد انگلستان جایگزین انواع دیگری از ویزا از جمله ویزای کار، ویزای دیدار از خانواده، ویزای ملاقات فرزند، ویزای ورزشی، ویزای هنرمندان، ویزای کارآفرینی و ویزای درمانی شده است. این ویزا امکان انجام فعالیت‌های تجاری با توجه به شرایط مربوطه و همچنین نمایندگی یک تجارت خارجی در انگلستان را تا مدت ۶ ماه برای شما فراهم می‌کند. تا زمانی که تحصیل هدف اصلی شما برای سفر به این کشور نباشد، با در دست داشتن این ویزا می‌توانید به مدت حداکثر ۳۰ روز به تحصیل یا شرکت در دوره خاصی بپردازید؛ همچنین در صورتی که سن شما کمتر از ۱۸ سال باشد، می‌توانید در برنامه بازدید آموزشی نیز شرکت کنید.
اساتیدی که برای فرصت مطالعاتی به انگلستان می‌روند با داشتن شرایط لازم می‌توانند تا ۱۲ ماه در این کشور اقامت کنند. توصیه می‌شود که درخواست‌نامه اخذ ویزا با دقت تمام تنظیم شود چرا که در برخی موارد حتی یک خطای کوچک نیز موجب رد شدن درخواست می‌شود.
اگر شغل شما به گونه‌ای است که باید سفرهای بیشتری به انگلستان داشته باشید، می‌توانید برای اخذ ویزایی اقدام کنید که به مدت دو، پنج یا ده سال اعتبار دارد، ولی در هر بازدید فقط به مدت ۶ ماه اجازه اقامت در این کشور را خواهید داشت.

 

چه کسانی می‌توانند برای اخذ ویزای توریستی استاندارد انگلستان اقدام کنند؟

شما در صورت داشتن شرایط زیر می‌توانید برای دریافت ویزای توریستی استاندارد اقدام نمایید:

 • برای شرکت در کنفرانس، جلسه یا دوره آموزشی
 • برای شرکت در یک رویداد خاص ورزشی
 • برای اجرای نمایش یا برگزاری کنسرت به عنوان یک هنرمند
 • برای انجام تحقیقات و یا مشایعت گروهی از دانشجویان در یک برنامه تحصیلی خارج از کشور به عنوان استاد
 • برای اخذ یک حکم پزشکی و یا پذیرش یک سمت نظارتی به عنوان یک پزشک یا دندان‌پزشک
 • شرکت در آزمون ارزیابی حرفه‌ای و زبانی (PLAB) و یا آزمون ارزیابی مهارت‌های بالینی (OSCE) به عنوان یک پزشک یا دندان‌پزشک
 • برای دریافت بودجه یا سرمایه جهت شروع، خریداری، مدیریت یا پیوستن به یک کسب‌وکار در انگلستان

 

شرایط لازم جهت اخذ ویزای توریستی استاندارد انگلستان

برای دست‌یابی به ویزای توریستی استاندارد باید شرایط زیر را به اثبات برسانید:

 •  هدف شما از سفر به انگلستان مواردی مانند اهداف تجاری، ملاقات با خانواده یا گذران اوقات فراغت می‌باشد.
 • پس از انجام امور مورد نظر خود، این کشور را ترک می‌کنید و مدت زمان اقامت شما بیش از ۶ ماه نخواهد بود.
 • دارای تمکن مالی جهت برطرف ساختن نیازهای خود و همراهانتان در این مدت، بدون نیاز به حمایت دولت هستید.
 • توانایی پرداخت هزینه‌های سفر پیش‌روی خود را دارید.
 • در صورتی که سفر شما برای مقاصد کاری باشد، فعالیت‌های تجاری شما در چارچوب قوانین مقرر خواهد بود.
 • در صورتی که برای اخذ ویزای توریستی بلندمدت اقدام می‌کنید باید دلایل خود را جهت بازدید مکرر از انگلستان شرح دهید.

 

چگونه می‌توان برای دریافت ویزای توریستی استاندارد انگلستان اقدام کرد؟

ارائه درخواست برای اخذ ویزای توریستی استاندارد به صورت آنلاین صورت می‌پذیرد. شما باید اطلاعات شناسایی خود مانند اثر انگشت، عکس و … را به مرکز درخواست ویزای محل اقامت خود ارائه دهید. وکلای مجرب و متخصص پیوند سابقه درخشانی در اخذ ویزای توریستی استاندارد برای مشتریان دارند و می‌توانند شما را در این مسیر راهنمایی نمایند.

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی استاندارد انگلستان

یکی از دلایل متداول رد شدن درخواست ویزای توریستی استاندارد، عدم تنظیم صحیح درخواست‌نامه می‌باشد. وکلای مهاجرتی ما می‌توانند در جمع‌آوری و ارسال مدارک و اسناد موردنیاز به شما کمک کنند. این مدارک عبارتند از‌ (این لیست جامع نیست):

 • پاسپورت یا مدرک مسافرتی معتبر
 • مدارک بانکی جهت اثبات تمکن مالی
 • مدارک لازم برای نشان دادن هدف شما از سفر به انگلستان
 • شواهد مبتنی بر خروج شما از انگلستان در پایان ۶ ماه

 

مزایای اخذ ویزای توریستی استاندارد انگلستان

ویزای توریستی استاندارد امکان ملاقات با خانواده و دوستانتان را برای شما فراهم می‌کند و در صورتی که برای مقاصد تجاری به انگلستان سفر کرده باشید، این فرصت را به شما می‌دهد که به دنبال سرمایه موردنیاز خود رفته و همچنین با افراد محلی مشغول در صنعت خود آشنا شوید. شما همچنین می‌توانید در جهت تکمیل روند پیشرفت حرفه‌ای خود، به مدت ۳۰ روز در این کشور به تحصیل بپردازید.

 

در صورت رد شدن درخواست ویزای توریستی استاندارد انگلستان چه باید کرد؟

احتمال رد شدن درخواست ویزای توریستی استاندارد بسیار بالاست و این موضوع نه تنها مانع بازدیدتان از کشور انگلستان می‌گردد، بلکه بر پرونده مهاجرتی شما نیز تاثیرگذار است. به طور کلی دلیل رد شدن درخواست‌ این است که مقامات مهاجرتی انگلستان قانع نمی‌شوند که شما پس از بازدید از انگلستان، آن را ترک خواهید کرد و یا در مدت حضور خود در این کشور فقط به انجام فعالیت‌های تجاری قانونی خواهید پرداخت.
تیم ما به شما کمک خواهد کرد که درخواست‌نامه خود را به درستی تنظیم کنید و آن را همراه با مدارک و شواهد کافی ارسال نمایید تا احتمال رد شدن درخواست به حداقل میزان ممکن برسد.

 

چرا پیوند؟

وکلای متخصص و مجرب پیوند به خوبی از اهمیت پشتیبانی به موقع در درخواست ویزای توریستی استاندارد آگاه هستند. شما از زمان اولین مشاوره تا لحظه دریافت ویزای خود، از حمایت کامل تیم حقوقی ما بهره‌مند خواهید بود.
ما زمان لازم را جهت آشنایی کامل با مشتریان خود صرف می‌کنیم تا به خوبی با شرایط و نیازهای آن‌ها آشنا شویم و راهنمایی‌های لازم جهت تنظیم درخواست‌ و اخذ ویزا را به آن‌ها ارائه بدهیم. نتایج نیز نشان‌دهنده موفقیت ما در اخذ ویزای توریستی استاندارد برای بسیاری از مشتریان است. تیم پیوند با سال‌ها تجربه در زمینه کمک به شهروندان خارج از اتحادیه اروپا، آماده خدمت‌رسانی به شما می‌باشد.

۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره