مزایای تحصیل در انگلستان

سالانه هزاران دانشجوی بین المللی انگلستان را به عنوان مقصدی برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند و هر ساله بر تعداد داوطلبان تحصیل در انگلستان افزوده می شود. تصمیم به ادامه تحصیل در انگلستان می تواند یکی از بهترین تصمیم هایی باشد که یک فرد برای آینده خود می گیرد. با بررسی مزایای تحصیل در انگلستان شما دید واضح تری نسبت به آن خواهید داشت که موجب تصمیم گیری آسان تر شما خواهد شد.

 

 

وجود بهترین دانشگاه های جهان در انگلستان

در کشور انگلستان تعدادی از بهترین دانشگاه ها که کیفیت آموزشی آن ها در سطح جهان شناخته شده و معروف است وجود دارد. دانشگاه آکسفورد و دانشگاه کمبریج تنها دو مورد از مشهورترین دانشگاه های برتر انگلستان هستند. به طور کلی انگلستان با داشتن تعداد زیادی از دانشگاه های برتر و با کیفیت مقصد تحصیلی ایده آل برای افرادی است که به دنبال پیشرفت در تحصیلات آکادمیک خود هستند.

مدرک انگلستان معتبر در تمام جهان

تحصیل در انگلستان و دریافت مدرک تحصیلی این کشور یکی از اصلی ترین مزایای تحصیل در انگلستان می باشد چرا که مدرک تحصیلی انگلستان در تمام کشور های جهان دارای اعتبار و ارزش بالایی است به طوری که توجه  کارفرمایان را به خود جلب کرده و دانش و مهارت شما را معتبر می دانند.

هزینه های تحصیلی مقرون به صرفه انگلستان

کشور انگلستان نسبت به آموزش با کیفیت و شرایط زندگی ایده آلی که به دانشجویان ارائه می دهد هزینه های تحصیلی و زندگی مقرون به صرفه تری نسبت به سایر کشورها مثل آمریکا و استرالیا دارد. همچنین به علت کوتاه بودن طول دوره های تحصیلی میزان هزینه ای که بابت شهریه پرداخت می کنید کمتر می شود.

 

مزایای تحصیل در انگلستان

 

وجود دوره های تحصیلی کوتاه و متنوع در انگلستان

انگلستان رشته های تحصیلی متنوعی را در مقاطع تحصیلی مختلف به دانشجویان ارائه می دهد و افراد به راحتی می توانند در رشته تحصیلی مورد علاقه خود تحصیل کنند. همچنین طول دوره های تحصیلی نسبت به سایر کشورها از جمله ایران به طور میانگین ۱ سال کمتر است. این کوتاه تر بودن طول دوره تحصیلی باعث می شود تا زودتر شروع به کار کنید و سریعتر به درآمد برسید.

موقعیت جغرافیایی مناسب انگلستان

یکی دیگر از مزایای تحصیل در انگلستان موقعیت جغرافیایی مناسب آن برای دانشجویان ایرانی است. بدین صورت که این کشور فاصله و مسافت کمتری با ایران دارد و دانشجویان می توانند در تعطیلات تابستانی و تعطییات سال نو به راحتی به ایران بیایند و با خانواده های خود رفع دل تنگی کنند و همینطور والدین نیز می توانند راحتتر به دیدن فرزندان خود بروند.

امکان دریافت بورسیه های تحصیلی متنوع در انگلستان

کشور انگلستان بر این باور است که محدودیت های مالی نباید مانع از تحصیل دانشجویان بشود به همین دلیل هر ساله بورسیه های تحصیلی متعدد به افراد واجد شرایط اعطا می شود. بورسیه های تحصیلی انگلستان می توانند تمام یا بخشی از هزینه های تحصیلی فرد متقاضی را تامین کنند. دریافت بورسیه تحصیلی انگلستان از هر نوع که باشد کمک بسیاری در کاهش هزینه ها می کند.

 

مزایای تحصیل در انگلستان

 

فراهم بودن موقعیت های شغلی مناسب بعد از فارغ التحصیلی

یکی دیگر از مزایای تحصیل در انگلستان وجود موقعیت های شغلی مطلوب در این کشور است. کشور انگلستان با اقتصاد پیشرفته خود همواره از نیروی کار متخصص حمایت می کند. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی در اکثر رشته های می توانند ظرف مدت کمتر از ۶ ماه در موقعیت شغلی مناسب خود شروع به فعالیت کنند. به طور موقعت های شغلی ایده آل برای فارغ التحصیلان در انگلستان فراهم است.

فراهم بودن امکان کار ضمن تحصیل در انگلستان

دانشجویان بین المللی این اجازه را دارند که ضمن تحصیل به کار دانشجویی در انگلستان بپردازند که این مزیت بزرگی به حساب می آید چرا که افراد می توانند از این طریق هزینه بخشی از مخارج خود را تامین کنند.

آموزش با کیفیت و استفاده از بهترین امکانات آموزشی در انگلستان

سیستم آموزشی انگلستان، با نام سیستم آموزش بریتانیایی نیز شناخته می شود که یکی از بهترین سیستم های آموزشی دنیا است، در کنار تجهیزات و امکانات پیشرفته و با کیفیتی دانشگاه ها و مدارس انگلستان برای تعلیم دانشجویان خود استفاده می کنند ترکیبی بی نظیر برای انتخاب در زمینه آینده تحصیلی هر فرد است.

محیط چند فرهنگی با ملیت های گوناگون برای کسب تجربه های جدید

تحصیل در انگلستان به دلیل داشتن دانشجویان بین المللی از کشور های گوناگون و امکان سفر و ارتباط با کشور های مختلف، تجربه های جدیدی را برای دانشجویان و دانش آموزان رقم میزند. تجربه زندگی در محیطی با فرهنگ ها و ملیت های گوناگون از دستاوردهای منحصر به فردی است که محیط بزرگ و چند فرهنگی انگلستان برای افراد فراهم می کند. یکی از مزایای تحصیل در انگلستان کسب تجربه و آشنایی با فرهنگ ها و درک آن ها است.

 

۰۸ هشت سال از تأسیس موسسه پیوند می گذرد و بین ۳۰ تا ۵۰ دانش آموز سالانه توسط موسسه پیوند، وارد مدارس نمونه و دانشگاه ها می شوند. درباره پیوند بیشتر بدانید
فرم درخواست مشاوره